Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

"Przedszkolna rodzina zabawy sportowe rozpoczyna"

dodano 2017-05-15 14:14 w kategorii: Informacje

13 maja 2017 r. po raz dwunasty grono pedagogiczne i dyrekcja Przedszkola nr 20 w Bydgoszczy zorganizowała imprezę sportową pn. "Przedszkolna rodzina zabawy sportowe rozpoczyna". Była to olimpiada sportowa dla przedszkoli, a w zawodach uczestniczyli najmłodsi bydgoszczanie z rodzicami.
 
Obecni mogli obejrzeć wystawę prac finalistów konkursu plastycznego "Mojemu miastu laurka na urodziny". 
 
 
 
Zastępca prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz wspólnie z radnym Ireneuszem Nitkiewiczem wręczyli młodym plastykom dyplomy i prezenty. Prezydent Mackiewicz zaproponowała, aby wystawę prac zorganizować również w bydgoskim Ratuszu.
 
 
– Bardzo spodobała mi się ta przedszkolna olimpiada – mówi Ireneusz Nitkiewicz, podczas której rodzice z dziećmi mogli wspólnie i aktywnie spędzić czas.
Ireneusz Nitkiewicz ufundował nagrody dla uczestników oraz przekazał organizatorom upominki od europosła Janusza Zemke.
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.