Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Drugi wakacyjny piknik rodzinny SLD w Bydgoszczy tym razem w Starym Fordonie

dodano 2017-07-17 13:30 w kategorii: Powiatowe

12 lipca 2017 r. Festyny „Wspólne wakacje w Bydgoszczy” organizuje i w całości finansuje SLD w Bydgoszczy oraz samorządowcy SLD Lewica Razem Anna Mackiewicz, Mirosław Kozłowicz, Magdalena Krysińska, Ireneusz Nitkiewicz, Jan Szopiński, Tomasz Puławski, Kazimierz Drozd i Jakub Mendry.
 
Dziękujemy Rafael Prętki i Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu za poinformowanie mieszkańców o pikniku.
 
Na pikniku było wiele atrakcji dmuchańce, wata cukrowa, malowanie buziek, malowanie na sztalugach, malowanie na wielkim płótnie oraz dla dorosłych konkursy z nagrodami. Nagrody ufundowali europoseł Janusz Zemke oraz radny Rady Miasta Bydgoszczy Jan Szopiński.
 
Osoby, które przyszły mogły dziś porozmawiać z radnymi Ireneuszem Nitkiewiczem i Janem Szopińskim oraz zastępcami prezydenta Anną Mackiewicz i Mirosławem Kozłowiczem.
 
 
 
 
Podczas pikniku wspólnie z samorządowcami o atrakcje i sprawną organizację dbali: Czesława Augustinowicz, Julia Wrońska, Ela Kamińska-Zielińska, Sara Tomaszewicz, Tomasz Mokos, Edmund Krokowski, Grzegorz Głowacki, Sebastian Grochowalski, Zbigniew Welenc, Sławek Duliński, Jacek Dudziak, Zuzia i Filip.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na piknik rodzinny. Nie było dziś słonecznie i trochę kropiło, jednak wszyscy bawili się świetnie.
 
Więcej zdjęć w GALERII
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.