Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Festyn SLD „Wspólne Wakacje” na bydgoskich Bartodziejach

dodano 2017-08-18 14:39 w kategorii: Akcje

17 sierpnia 2017 r. na bydgoskich Bartodziejach odbył się piknik rodzinny „Wspólne Wakacje” organizowany przez SLD Bydgoszcz i samorządowców SLD Lewica Razem.
 
Kolejny raz na twarzach dzieci i dorosłych zagościł uśmiech a wspólna zabawa przysporzyła wiele radości. 
 
Tradycyjnie na przybyłych czekała wielka zjeżdżalnia i zamek do skakania, sztalugi do malowania obrazów i tablice do malowania kredą, rzucanie do celu i konkursy wiedzy o Bydgoszczy. Nagrody na konkursy ufundował europoseł Janusz Zemke.
 
 
 
Osoby, które przyszły mogły porozmawiać z radnymi Ireneuszem Nitkiewiczem i Tomaszem Puławskim oraz zastępcami prezydenta Anną Mackiewicz i Mirosławem Kozłowiczem. 
 
Podczas festynu zbieraliśmy podpis poparcia pod projektem darmowych przejazdów komunikacją miejską dla uczniów szkół podstawowych oraz za budową integracyjnego wodnego placu zabaw.
 
 
Ponieważ w pobliżu jest kynopark Tomasz Puławski i Mirek Kozłowicz przyszli razem ze swoimi psami Milką i Pixelem. 
 
 
 
Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli na nasz piknik rodzinny. Pogoda nad naszym Balatonem dopisała i wszyscy bawili się świetnie.
 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.