Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Święto Lotnictwa Polskiego w Parku 2 Korpusu Obrony Powietrznej

dodano 2017-08-24 19:59 w kategorii: Informacje

24 sierpnia 2017 r. miały miejsce obchody Święta Lotnictwa Polskiego w Parku 2 KOP na bydgoskim osiedlu Błonie. W obchodach wzięli udział radny Rady Miasta Bydgoszczy, szef SLD Ireneusz Nitkiewicz oraz sekretarz miejski Sojuszu Zbigniew Welenc. 
 
Uroczystości zorganizował Związek Żołnierzy Wojska Polskiego. Odczytany został uroczysty Apel Pamięci poświęcony pilotom bydgoskich jednostek lotnictwa wojskowego, którzy zginęli w katastrofach, wykonując loty pod polskim niebem.
 
 
Podziękowania należą się ZHP za wystawienie warty honorowej.
 
 
Wojsko Polskie pod obecnym ministrem ma zakaz uczestniczenia w takich uroczystościach, smutne.


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.