Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Piknik rodzinny „Wspólne Wakacje” na Wzgórzu Wolności - piękna pogoda i świetna zabawa

dodano 2017-08-25 19:53 w kategorii: Informacje

24 sierpnia 2017 r. na bydgoskim Wzgórzu Wolności odbył się kolejny piknik rodzinny „Wspólne Wakacje”. Bardzo dużo osób przyjęło nasze zaproszenie na spędzie popołudnia na stadionie TKKF przy ul. Słowiańskiej, dziękujemy Szymonowi Kowalikowi za udostępnienie boiska.
 
Jak na wszystkich piknikach organizowanych przez samorządowców SLD Lewica Razem i SLD Bydgoszcz było wiele atrakcji - dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania, wata cukrowa, malowanie buziek, malowanie obrazów, malowanie kredą oraz konkursy wiedzy o Bydgoszczy.
 
 
 
 
 
Nagrody ufundowali m.in. europoseł Janusz Zemke, zastępcy prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz i Mirek Kozłowicz oraz radny Ireneusz Nitkiewicz.
 
 
Obecni na festynie samorządowcy: Anna Mackiewicz, Mirek Kozłowicz, Jan Szopiński, Tomek Puławski i Irek Nitkiewicz, odbyli wiele rozmów z mieszkańcami na różne tematy dotyczące Bydgoszczy.
 
 
 
 
Uśmiechnięte buzie dzieci oraz dobry nastrój rodziców i dziadków to doskonałe potwierdzenie, że pikniki „Wspólne Wakacje” to dobry pomysł.
 
Więcej zdjęć w GALERII
 


Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  2 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.